Anasayfa      Hakkımızda      Yardım      İletişim      Reklam  
  
   Anasayfa
 Ücretsiz Eğitimler
 indirimli Eğitimler
 Seçilmiş Eğitimler
 Son Eklenenler
 Eğitim Fırsatları
Anasayfa     Eğitim Takvimi    Eğitim Duyuruları     Eğitim Kategorileri    Eğitim Firmaları   Eğitim Talepleri     Makaleler    Haberler     Üyelik

ÜYELİK İŞLEMLERİ

E-Posta adresiniz

ÜyelikTipi

Şifre  

Beni hatırla

 • Şifremi unuttum
 • Üye ol
 •  İSTATİSTİKLER
  Toplam Eğitim    1694
  Takvimdeki Eğitim    0
  Eğitim talebi    0
  Aktif firma    580
  Aktif üye    4717


  Los Angeles International University  Satış Psikolojisi ve Müzakere Teknikleri

  YODA Eğitim Danışmanlık

  SATIŞ PSİKOLOJİSİ VE MÜZAKERE TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

  Eğitmen :
   Cenker ERDAMAR

  Eğitimin Hedefi : Gelişen ve farklılaşan tüketim alışkanlıkları, Şirketlerde ‘Müşteri’ kavramının yeniden sorgulanmasını gündeme getirmiştir. Satış Danışmanları; satış anlayışı değişip, satış organizasyonları yeniden yapılanma sürecine girdikçe, satışın temelinde yer alan bazı prensipleri gözardı etmektedir. Satış sürecinde; uzun soluklu ve karşılıklı kazanılan ‘İşbirlikçi seviyelerden’ ziyade, karşılıklı güvensizlik yaşanmakta, kısa vadeli, verimsiz faaliyetler sürdürülmektedir. Satışın % 95 ’lik kısmı duygusaldır! Alım kararı sırasında genellikle duygular ağır basmakta, bu psikolojik engeli aşamayan satıcılar çoğunlukla satışı kaybetmektedir. Satış Psikolojisi ve Müzakere Teknikleri Eğitimi ’nde; satışın kalbinde yer alan ‘Müzakere’ kavramına odaklanılmakta, müşterinin bilerek ya da bilmeyerek uyguladığı taktikler tanınmakta, müzakeredeki gücümüzü arttıracak önlemlerden bahsedilmekte, ancak en önemlisi, ‘Satış Danışmanlarının’ üzerindeki psikolojik baskıyı hafifletecek metodlar ele alınmaktadır. Bahsi geçen konularda temel bilgi ve farkındalık seviyesinin arttırılması, pratik uygulamalar, çeşitli örneklerle müşteri odaklı yaklaşımda fark yaratacak temel davranışların aktarılması hedeflenmektedir.

  Kimler Katılmalı : Firmalarda, son kullanıcı müşteri veya Bayi teşkilatı ile yüzyüze ya da telefonla görüşen, direkt iletişim içerisinde olan satış teşkilatının üyeleri ve Satış Yöneticileri, Bayi teşkilatında, müşteri ziyareti yapan tüm çalışanlar, satış elemanları ve Firma/Bayi sahipleri, satış görüşmeleri bir kabusa dönüşen, müşterinin her talebini yerine getirmek zorunda kalan, müşterisiyle `Karşılıklı anlayış ve hoşgörüden uzak bir ilişki yaşadığını` düşünen tüm satıcılar !


  Bu eğitim için eğitim tarihi girilmemiş veya tarihi geçmiş olabilir.


   

  Bu eğitimi istediğiniz tarihler arasında almak için talebinizi Eğitim Talepleri Bölümüne Ekleyebilirsiniz.
  Eğitim talebi bırakarak hem istediğiniz zaman eğitimi alabilir hem de daha uygun teklifler alabilirsiniz.

  Eğitim Talebi oluşturun

   


  egitimduyurulari.com © 2007 Tüm hakları saklıdır Anasayfa | Ücretsiz Eğitimler | Hakkımızda | Yardım | İletişim | Uyarı