Anasayfa      Hakkımızda      Yardım      İletişim      Reklam  
  
   Anasayfa
 Ücretsiz Eğitimler
 indirimli Eğitimler
 Seçilmiş Eğitimler
 Son Eklenenler
 Eğitim Fırsatları
Anasayfa     Eğitim Takvimi    Eğitim Duyuruları     Eğitim Kategorileri    Eğitim Firmaları   Eğitim Talepleri     Makaleler    Haberler     Üyelik

ÜYELİK İŞLEMLERİ

E-Posta adresiniz

ÜyelikTipi

Şifre  

Beni hatırla

 • Şifremi unuttum
 • Üye ol
 •  İSTATİSTİKLER
  Toplam Eğitim    1694
  Takvimdeki Eğitim    0
  Eğitim talebi    0
  Aktif firma    580
  Aktif üye    4717


  Los Angeles International University  Satışta Fark Yaratma Formülleri

  Eğitim Akademi


  Satış sektöründe çalışan, yüz yüze satış yapan, müşteri ziyaretine giden herkesin katılması gereken bir temel satış eğitimi.


  Karşılayacağı Yetkinlikler

   Müşteri Odaklılık
   Hedef Odaklılık
   İlişki Yönetimi
   Etkileme ve İkna


  Davranışsal Hedefler 

  Bu eğitim programının sonunda katılımcılar;
   Sonuç odaklı satış için; hazırlık yapmak, hedef belirlemek, planlama yapmak, zamanı etkin kullanmak, araştırma odaklılık tekniklerini kullanabilecekler,
   Farklı stillere göre nasıl satış yapılacağı konusunda uygulamalar yapacaklar, satışta etkin iletişimin önemini kavrayacaklar,
   Satışta soru sorma teknikleri ile etkin dinleme becerilerini kullanacaklar,
   Güven yaratma ve uyum kurmanın sırlarını öğrenecek ve uygulayacaklar,
   Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek fayda ve çözüm içeren sunum yapma becerilerini geliştirecek ve uygulayacaklar,
   Satış sürecinde itirazları birer fırsat gibi algılayıp, karşılayacak, müşteride memnuniyet ve tatmin oluşturabilecekler,
   Satış kapatma ve müşteri takibi süreçlerini uygulayacaklar.
  Eğitim Hakkında
  Bu uygulamalı eğitimde, satış ekibiniz profesyonel, çözüme dayalı satış tekniklerini uygulayacak son metotları öğrenecektir.
  Grup projeleri, bireysel egzersizler, testlerden oluşan dikkatle hazırlanmış bir program uygulanmak suretiyle, satış personeliniz kendi kişisel konumlarında daha fazla nasıl profesyonel satış yapabileceklerini göreceklerdir.


  Eğitim İçeriği

  1) Hedef Belirlemek ve Zamanı Etkin Kullanmak

  Satış her zaman hedeflere göre çalışır, satış yapar, ancak her satış temsilcisi kendisine verilen hedefler doğrultusunda kendi ajandasını programlamalıdır. Kişisel hazırlık ve organizasyon hedefleri, zamanı etkin kullanabilmek, randevu almak, öncelikli müşteri ziyaretleri, müşteri bölge planlaması ve kişisel aksiyon hedeflerini belirlemeyi öğrenmek ve uygulamak satışın büyük bir yüzdesini oluşturmaktadır. Satışta başarıyı doğru planlama ve hedef belirleme süreci getirmektedir.

  2) Satışta başarıyı getiren faktör ; İlet – İşim

  İşimiz İlet- işim ise ; önce karşı taraf ile uyum kurmalıyız ki güven sağlayabilelim, etkileme ve ikna ancak güven olursa olur, bu nedenle satışta kullanılması gereken beden dili, ses tonu ve kelimeler etkin olmak durumundadır. Sözlü ve sözsüz beden dili kullanımı ve karşı tarafın beden dilini okuma alıştırmaları ile sesimizdeki vurgu ve tonlama alıştırmaları yapılarak satış temsilcisinin işinin iletmek olduğu ortaya konulur. Farklı sosyal stillerin satın alırken ne istedikleri konusu işlenir. Dört ana stil üzerinde satın alma çalışmaları uygulaması yapılır.


  3) Sorgulama Sanatı

  Freud demiştir ki ; zihinlerimizin sadece % 10’u buz dağının üzerinde % 90’ı buz dağının altında, müşterimizin gerçek ihtiyaç ve isteklerini belirleyebilmemiz için doğru soruları sormalıyız, soru sorma sanatı tüm incelikleri ile işlenir. Müşterinin dile getirmediği ihtiyaçları ancak soru sorma sanatı ile açığa kavuşabilir.


  4) Etkin Dinleme Becerileri

  İki kulak, bir ağıza sahibiz... o vakit organlarımızı neden bu orantıda kullanmıyoruz ? Dinleme testi ve egzersizleri yapılarak kişiler dinlemenin önemini kavrarlar. Satışta müşteriyi dinlemenin önemi vurgulanır.


  Bu eğitim için eğitim tarihi girilmemiş veya tarihi geçmiş olabilir.


   

  Bu eğitimi istediğiniz tarihler arasında almak için talebinizi Eğitim Talepleri Bölümüne Ekleyebilirsiniz.
  Eğitim talebi bırakarak hem istediğiniz zaman eğitimi alabilir hem de daha uygun teklifler alabilirsiniz.

  Eğitim Talebi oluşturun

   


  egitimduyurulari.com © 2007 Tüm hakları saklıdır Anasayfa | Ücretsiz Eğitimler | Hakkımızda | Yardım | İletişim | Uyarı