Anasayfa      Hakkımızda      Yardım      İletişim      Reklam  
  
   Anasayfa
 Ücretsiz Eğitimler
 indirimli Eğitimler
 Seçilmiş Eğitimler
 Son Eklenenler
 Eğitim Fırsatları
Anasayfa     Eğitim Takvimi    Eğitim Duyuruları     Eğitim Kategorileri    Eğitim Firmaları   Eğitim Talepleri     Makaleler    Haberler     Üyelik

ÜYELİK İŞLEMLERİ

E-Posta adresiniz

ÜyelikTipi

Şifre  

Beni hatırla

 • Şifremi unuttum
 • Üye ol
 •  İSTATİSTİKLER
  Toplam Eğitim    1694
  Takvimdeki Eğitim    0
  Eğitim talebi    0
  Aktif firma    580
  Aktif üye    4717


  Los Angeles International University  İSTANBUL NLP YAZ OKULU, YAZ KAMPI

  İSTANBUL NLP & DENİZ DANIŞMANLIK

  Siz değerli velilerimize, 10-11-12-13 yaş çocuklarınız için harika bir yaz kampı seçeneği sunuyoruz.
  5 Yıldızlı Bostancı Green Park Otel’de, 4 hafta boyunca 5 yıldızlı otel konforunun yanı sıra, yaşlarına uygun sağlıklı açık büfe kahvaltılar, öğlen yemekleri ve ara öğün zamanlarıyla.
  HIZLI OKUMA VE HAFIZA TEKNİKLERİNİN ÖĞRETİLECEĞİ KİŞİSEL GELİŞİM SAATLERİ
  Aynı zamanda NLP teknikleri ile uygulanan kendilerini geliştirebilecekleri kişisel gelişim saatleri. Okul ve sınav başarılarına katkısı tartışılmaz “Anlayarak Hızlı Okuma” ve “Hafıza Tekniklerinin” eğlenceli bir şekilde öğretildiği uygulamalarla çocuğunuzun başarısı gözle görülür bir artış kaydedecek. Hızlı bir şekilde kitap okuduğumuz ve karşılıklı fikir alışverişi yaptığımız saatler, hafıza yarışmaları yaptığımız rekabet saatlerimizle farkında bile olmadan kapasitesini etkin bir şekilde kullanmaya başlayacaklar.
  70 yıllık bir insan hayatının 17 yılının okuyarak geçiyor. Hayatımız boyunca öğrendiklerimizin %80’ini okuyarak öğrendiğimiz düşünürsek okuma hızımızı 2-3 kat artırmanın başarımıza ve hedeflerime ulaşmamızdaki katkısı tartışılmaz. Şu anda okuma alışkanlığı olan bir kişinin dakikada okuduğu kelime sayısı 150-250 kelimedir. Ancak beynimizin kapasitesi 1000-1200 kelimedir. Şu an mevcut okuma alışkanlığımızda dakikada 200 kelime okuduğumuzu varsayalım. Beynimizin kapasitesi en az 1000 kelime olduğu için, okuma esnasında paragrafın ya da sayfanın sonunda okuduklarımız tekrar okuma ihtiyacı duyarak geri dönüşler yaparız. Çünkü beynimiz istediği kapasitedeki bilgiyi istediği hızda olamadığı için bu sırada hayal kurar ve başka şeyler düşünür. Dolayısı ile iki kez vakit kaybederiz. Hem beynimizin kapasitesine göre yavaş okuduğumuz için hem de geri dönüşler yaptığımız için. Ayrıca zayıf hafıza diye bir şey olmadığı yalnızca eğitimsiz hafıza olduğu bilim adamları tarafından ispat edilmiştir. Eskiden zekanın beynin büyüklüğü ve beyin hücrelerinin sayısıyla doğru orantılı olduğu zannediliyordu. Ancak günümüzde; zekanın beyin hücrelerinin sayısıyla değil, beyin hücrelerinin arasındaki bağların artmasıyla doğru orantılı olduğu anlaşılmış durumdadır. Hafıza tekniklerini öğrenen ve kullanan öğrencilerimiz sağ ve sol beyinleri arasındaki bağlantıları artırarak, var olan kapasitelerini etkin bir biçimde kullanacak ve yaratıcılıklarını geliştireceklerdir.

  YARATICI DRAMA SAATLERİ

  Drama çok önemli bir öğrenme yoludur. Drama arcılığıyla çocuk, olaylar ve durumları, bunların arasındaki bağlantıları kolayca öğrenebilir. Böylece çocuğun problem çözme yeteneği gelişir ve kendi ayakları üzerinde durabilme becerisi kazanır. Drama grupla yapılan bir etkinlik olduğundan çocuğun işbirliği yapma, sosyal ilişkiler, iletişim kurma gibi sosyal yönlerinin gelişmesine katkıda bulunur, çoğun sosyal gelişimini hızlandırır. Yapılan etkinlikler sırasında duygular da yansıtıldığından çocuğun duygusal gelişimini olumlu yönde etkiler ve gelişmesine katkıda bulunur. Çocuğun günlük sıkıntılardan kurtulup deşarj olmasını sağlar. Çocuk drama etkinlikleri içinde kendini ve çevresini, çevresindeki insanları daha iyi tanır. Böylece çocuğun empati kurma becerisi gelişir ve çevresindeki diğer bireyleri ve olayları anlaması kolaylaşır. Yaratıcı drama derslerimiz ile çocuğunuz kendini özgürce ifade edebilecek, özgüvenini gelişecek, hedef belirleme ve hedeflerine ulaşma becerisi artacak, aynı zamanda hayatı üzerinde kendi sorumluluğunu alabilecekler …
  YÜZME VE FITNESS SAATLERİ İÇEREN FİZİKSEL AKTİVİTE SAATLERİ
  Güne uzman eğitmenlerimiz ile serbest yüzme faaliyetleri ile başlayacak çocuklarımız, öğlenden sonra da fitness saatleri ile fiziksel aktivitelerine devam edecekler…
  Fiziksel aktivitelerin erken yaşta alışkanlık haline getirilmesi, çocuğun yetişkinlik döneminde spor ve sağlıklı yaşamı, bir yaşam tarzı olarak benimsemesine yardımcı olur. Bu alışkanlığın edinilebilmesi için öncelikle rekabetin olmadığı bir ortamda spor zevkinin kazandırılması ve vücutlarının hazırlanması gereklidir. Bu dönemde çocuklarımız güçlü ve enerjik bir yapıya sahip olabilir ve kaslarını çalıştırma becerisini kolaylıkla edinebilirler. Serbest yüzme ve fitness saatlerimiz bu doğrultuda uzman eğitmenler eşliğinde planlandı.
  İNGİLİZCE KONUŞMA PRATİK SAATLERİMİZ
  Yabancı dil eğitiminde en çok zorlanılan alan konuşma bölümüdür. Gramer ve kelime bilgisine sahip birçok kimse hedef dilde konuşamamaktan şikayet eder. Hedef dilin konuşulmadığı bir toplumda yaşayan kişiler, konuşma fırsatı bulamadıkları için bu alanda zayıf kalırlar. Yabancı dil eğitiminin en temel hedefinin iletişim kurmak olduğu gerçeğinden yola çıkarsak, en önemli bölüm hep ihmal edilmektedir. Yabancı öğretmenlerimiz eşliğinde farklı konular üzerinde( günlük konular, izlenilen kısa filmler, okunulan metinler) yalnızca İngilizce konuşulan; İngilizce iletişim becerimizi geliştiren İngilizce konuşma ve sohbet saatlerimiz.
  Yaz okulu 2010 istanbul, yaz okulları İstanbul, yaz okulu İstanbul, yaz okulu ücretleri İstanbul, İngilizce yaz okulları, yaz okulları 2010 istanbul, yaz okulu fiyatları İstanbul, İstanbul yaz okulları, istanbul yaz okulu, yaz kampları İstanbul, yaz kampları 2010 istanbul, yaz kampı İstanbul, yaz kampı 2010 istanbul, İstanbul yaz kampları, istanbul yaz kampı, İstanbul yaz kampları 2010, yaz okulları 2010, yaz okulu 2010, yaz kampı 2010, yaz kampları 2010, yaz okulları yurtdışı, yaz okulu Bostancı, yaz okulları Bostancı, Bostancı yaz okulu, Bostancı yaz okulları, yaz okulu Bostancı 2010, yaz okulları Bostancı 2010.

  Bu eğitim için eğitim tarihi girilmemiş veya tarihi geçmiş olabilir.


   

  Bu eğitimi istediğiniz tarihler arasında almak için talebinizi Eğitim Talepleri Bölümüne Ekleyebilirsiniz.
  Eğitim talebi bırakarak hem istediğiniz zaman eğitimi alabilir hem de daha uygun teklifler alabilirsiniz.

  Eğitim Talebi oluşturun

   


  egitimduyurulari.com © 2007 Tüm hakları saklıdır Anasayfa | Ücretsiz Eğitimler | Hakkımızda | Yardım | İletişim | Uyarı