Uluslararası Satış ve Pazarlama Stratejileri

0

Uluslararası Satış ve Pazarlama Stratejileri

Pazarlama ve Satış Eğitimi – PAZARLAMA ve SATIŞ

Uluslararası Satış ve Pazarlama Stratejileri
31 Ekim 2012
14.00 – 17.00

Eğitimler KOSGEB İstanbul İkitelli Hizmet Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonu`nda yapılacaktır. Eğitimlerimize katılabilmek için, Eğitimci Katılım formunun doldurularak, een.ikitelli@kosgeb.gov.tr veya sule.alkis@kosgeb.gov.tr adresine en geç eğitim gününden 2 gün önce bildirilmesi gerekmektedir. Detaylı bilgi için aşağıda isimleri ve iletişim bilgileri olan ilgililere ulaşabilirsiniz.
Eğitime ön kayıt yaptıran adaylarımıza eğitim tarihinden bir gün önce e-mail yoluyla uygunluk teyidi gönderilecektir. Katılımcı listesi başvuru öncelik sırasına göre oluşturulmaktadır.

Katılım uygunluk teyidi gönderilen ancak herhangi bir geri bildirimde bulunmadan eğitime katılmayan firmaların eğitim başvuruları kabul edilmeyecektir.

Detay ve Bilgi İçin;
KOSGEB İstanbul İkitelli Hizmet Merkezi Müdürlüğü

Osman Gör
Avrupa İşletmeler Ağı
İkitelli İrtibat Bürosu Uzmanı
TEL: 0(212) 473 37 00 Dahili: 3706 een.ikitelli@kosgeb.gov.tr

Şule Alkış
TEL: 0(212) 473 37 00 Dahili: 3731
sule.alkis@kosgeb.gov.tr www.kosgeb.gov.tr/ikitelli

Adres
KOSGEB İstanbul İkitelli Hizmet Merkezi Müdürlüğü, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, ESKOOP Sanayi Sitesi, Başakşehir/ İstanbul

NOT : LÜTFEN BU İLETİŞİM BİLGİLERİ DIŞINDA EĞİTİMDUYURULARI.COM İLETİŞİM BİLGİLERİNDEN BİZİMLE BU EĞİTİMLER HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BAĞLANTIYA GEÇMEYİNİZ.
 

Bilgi Formu

Share.

Leave A Reply