HAFIZA TEKNİKLERİYLE 7 GÜNDE İNGİLİZCE

0

HAFIZA TEKNİKLERİYLE 7 GÜNDE İNGİLİZCE

İngilizce – YABANCI DİL
Lisan eğitiminde birçok hatalar vardır ve bu hatalar verimli sonuçlar almanızı engeller. Birçok kişi lisan eğitimlerine uzun süreler harcamış olmasına rağmen düşündüğü sonuçlara ulaşamaz. Ya da; ulaştırılamaz. Başka bir deyişle; bu durum milyonlarca kişinin başına geldiğine göre, hatalı olan katılımcılar değil sistemdir! Amacımız bugüne kadar alıştığınız ve klasikleşen zorluklarıyla fayda seviyesi düşük olan eğitim sistemini daha etkin ve aktif bir metot ile yenilemek. Newmanas Memory Tecniques kurucuları olan eğitmenlerimizden alacağınız eğitimlerle ingilizce artık sizin için kullanılması çok kolay bir araç olacak.
Görsel-işitsel gelişim yöntemi, özel bir çaba sarf etmeden, sizi zorlamayan, "size uygun metotlar" ile doğru öğrenmeyi sağlıyor. Ek olarak iş ve özel yaşamınızda da kullanacağınız öğrenme tekniklerini de sunuyor. Kara tahta yok, not kağıtları, defterler, sınavlar, ezberler ve ev ödevleri yok. Çok etkin ve "konuşturan", net sonuçlar sağlayan doğal ve doğru yöntemler kendinize olan güveninizi artıracak. Göreceksiniz ki, öğrenme kapasiteniz çok yüksek, şimdiye kadarki sıkıntınızın sebebi ise yanlış eğitim metotları. Bir lisanı öğrenip anlamak kadar, konuşma sırasında uygun kelimeleri kolayca hatırlamak da gereklidir. Bildiğiniz ancak iletemediğiniz kelimeler ne işimize yarar ki? Program boyunca 1000 kelime; sıkılmadan, yorulmadan ve ezberlemeden öğretiliyor. Sonucunu hemen alıyorsunuz. Ertesi sabah, şaşırtıcı bir şekilde önceki gün öğrendiğiniz kelimeler aklınızda. Yenilerine hazırsınız. Zorlanmadan, ezberlemeden, ders çalışmadan, ev ödevi yapmadan. Sistemimiz özel hazırlanmış dersler, bilgisayar programları ve kelime öğreten audio-visual sistemlerin beraber çalışmasına dayanıyor. Önce İngilizcenin nasıl öğrenileceğini ve hafıza tekniklerini öğreniyoruz, süreci NLP teknikleriyle destekliyoruz. Biz size müşterilerimiz demiyoruz. Size eğitim satmıyoruz, almadığınız dersler için senet imzalatmıyoruz. Biz sadece size sadece başarıya, hedefe kadar eşlik ediyoruz. İngilizce öğretiminde en iyisi olduğumuzu biliyoruz ama yenilikleri takip etmekten de kaçmıyoruz.
NLPNİN DANIŞANIMIZA YARARLARI;
# Çalışma isteği, hırs ve kararlılık sağlar.
# Öğrenme stratejilerini daha etkin düzeye getirir.
# Dikkat ve konsantrasyonu üst düzeye taşır.
# Başarıya ve hedefine odaklanır.
# Özgüveni artarak devam eder.
# Doğru, hızlı ve güvenli konuşma becerisi kazanır.
# Hipnotik telkinlerle yetersiz olma düşüncesinden kaynaklanan stres, kararsızlık, umutsuzluk vb. olumsuz ruhsal durumları ortadan kalkar.
# Pratik konuşmayla ilgili kaygıları ortadan kalkar. Hipnotik telkinlerle bilinçaltı yeniden programlanır. Bilinçaltı akıcı bir şekilde konuşmaya programlanır.
# İleriye dönük olarak İngilizceyle ilgili kendilerini geliştirme ve ilerleme becerileri artar. .
# Zamanı etkin kullanmasını sağlar.
# Beynimizin kapasitesini en etkin biçimde kullanmamızı sağlar.
# İç disiplini ve motivasyonunu artar. Artık, başarı danışanlarımızın burunlarının ucunda. Başarının önündeki tüm engelleri kaldırıyoruz kişisel gelişim uzmanlarıyla…

BİRLİKTE KAZANACAKLARIMIZ
– Zahmetsiz ve akıcı biçimde anlar, konuşursunuz.
– İngilizce okuma yüzdenizi arttırırsınız.
– Zamandan tasarruf etmiş olursunuz.
– Özgüven kazanırsınız.
– İngilizce konuşurken beyniniz daha iyi ilişki kurar.
– İngilizce konuşurken beyniniz Türkçe düşünmez ve bütünü görür.
– İngilizce konuşma daha zevkli hale gelir.
– İngilizce gramer bilgileriniz için büyük bir adım atmış olursunuz.
– İngilizce kelimeleri daha iyi anlar, hafızanızda tutar ve sürekli hatırlarsınız.
– İngilizce genel bilgi birikiminizi arttırmanıza yardımcı olur.
– Kişisel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı avantajlar sağlar.
İngilizce eğitim, istanbul İngilizce kursları, istanbul İngilizce dil kursları, istanbul İngilizce dil kursu, İstanbul İngilizce, istanbul ingilizce kurs fiyatları, ingilizce kursları İstanbul, ingilizce kurs istanbul, ingilizce kurs, ingilizce kulübü istanbul, ingilizce kurslar, ingilizce kadıköy, kadıköy İngilizce kursları, kadıköy ingilizce kursu, kadıköyi ingilizce, ingilizce kurs kadıköy,istanbul ingilizce kursları ve fiyatları
SEMİNERLER İÇİN AYRINTILI BİLGİ:
İSTANBUL NLP DANIŞMANLIK

Ethem Efendi Caddesi, Taşmektep sokak,
No:64 Daire:3 Erenköy / İstanbul

Telefon: 0 216 467 03 99 / 0 542 648 13 72
E-posta: bilgi@istanbulnlp.com
Web : www.istanbulnlp.com

Bilgi Formu

Share.

Leave A Reply