AB Academy

0

Firma ünvanı : AB Academy – İnterfed Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
Firma Telefon No : (212) 2125359
Firma Faks No : ( ) 
Firma Adresi : Büyükdere Cad. Ferro Plaza No:155 Kat:3 D:6 Zincirlikuyu/İSTANBUL – İSTANBUL (Avrupa Yakası)

Firma Bilgileri

AB Academy

İnterfed Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. adı altında faaliyetlerini sürdüren Academy AB, KOSGEB; İŞKUR, üniversiteler, belediyeler, meslek kuruluşları, odalar birlikler ile kalkınma ajansları ile düzenlenen 48 programla 1200 genç girişimci, kadın girişimci ve üniversite öğrencilerinin eğitime etkin olarak katılmalarını sağlayarak; aynı zamanda Türkiyedeki sektörel eksiklikleri analiz ederek ihtiyaç duyulan deneyimli personel açığını kapatmak konusunda da ülkemiz ve sizlere hizmet vermektedir.

AB ACADEMY konusunda uzman eğitim personeli ve Türkiyede kendi alanında isim yapmış eğitim kurumları ile eğitimleri proje niteliğinde profesyonelce yapmaktadır. Bu çalışma çerçevesindeki konseptimiz; Diğer maddi unsurlara yapılan yatırım ne kadar fazla olursa olsun, eğitime en fazla yatırımı yapan ve eğitilmiş insan gücüne sahip olan toplum, gelişen dünya koşulları standardına ulaşabilecektir. AB ACADEMY, Değişen ve gelişen dünya pazarında söz sahibi olmayı hedefleyen ülke ekonomimizin gelişmesine katkıda bulunmayı kendi felsefesinde amaç edinmiş bir eğitim kurumudur. AB ACADEMY iş hayatının içersinden gelen çalışan ve eğitici kadrosu ile bireylerin ve bireylerin oluşturduğu ekonominin belkemiği KOBİlerin sosyal-iş yaşantılarındaki başarılarını, toplumsal ilerlemenin temelidir.

ACADEMY AB olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda iş arayanların ve işverenlerin ihtiyaçlarının karşılanamadığı bir saha içinde uygulamalı eğitim vererek; eğitim gören bireylerin eğitildikleri konular ve pozisyonlarda işe yerleştirilmesi, işverenlerin prezantabl çalışanlara ulaşmalarını sağlamak amaçlı kişilerin ve kurumların buluştuğu bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır.

ACADEMY AB bugüne kadar çeşitli danışmanlık projelerinde danışman firma olarak devlet kurumlarıyla işbirliği içersinde çalışmış ve 5000 personelle genel katılıma açık eğitimlerde, 2000 personelle kurum içi eğitimlerde birlikte olmaktan onların kurumlarının organizasyonel, kendilerinin kişisel gelişimlerine katkıda bulunarak globalleşen dünyada ve artan rekabet ortamında dünya ülkeleriyle yarışacak düzeyde insan kaynağı yaratmanın haklı gururunu duymaktadır.

AB Academy Eğitimleri
Eğitimcinin Eğitimi (MESLEKİ EĞİTİMLER) EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ
Eğitimcinin Eğitimi *KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ* (MESLEKİ EĞİTİMLER) EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ
İŞLM. MALİ VE FİNANSAL AÇIDAN YAPILANDIRILMASI (FİNANS YÖNETİMİ) Finansal Yönetim
Kuantum Düşünce Tekniği (KİŞİSEL GELİŞİM) Kişisel Gelişim
Pazarlama Teknikleri (PAZARLAMA ve SATIŞ) Pazarlama ve Satış Eğitimi
Stratejik Planlama ve Yönetimi (YÖNETİM EĞİTİMLERİ) Stratejik Yönetim

AB Academy haberleri

AB Academy makaleleri

Share.

Leave A Reply