Hayırlı Eğitim Danışmanlık

0

Firma ünvanı : Hayırlı Eğitim Danışmanlık – Hayırlı Eğitim Danışmanlık Ltd
Firma Telefon No : (216) 3051611
Firma Faks No : (216) 3051698
Firma Adresi : HAYIRLI EĞİTİM DANIŞMANLIK İNŞ VE DIŞ TİC LTD ŞTİ GİRNE MAH ATATÜRK CADAYDOĞDU İŞ MERKEZİ NO:1 KAT . 3 / 834852 . MALTEPE / İSTANBUL E 5 ÜZERİ MALTEPE KÖPRÜSÜ YAKININDA – İSTANBUL (Anadolu Yakası)

Firma Bilgileri

Hayırlı Eğitim Danışmanlık

2008 yılında Tehlikeli Madde Taşıma Uzmanı / ADR Danışmanı

Ernail HAYIRLI tarafından kurulmuş olan firmamız Tehlikeli Maddeler ile ilişkide bulunan Üretici, Gönderen ,Yükleyici,Taşıyan ,Depolayan ve Araç sürücülerine Eğitim ,Danışmanlık vermektedir.

Ernail HAYIRLI : 1995 Yılından başlayarak günümüze kadar 14 yılı tamamlamış olduğu çalışma hayatında Tamamen Tehlikeli Maddelerin Taşınması ,Yüklenmesi ,Depolanması konularında Eğitim ve Danışmanlık konuları ile ilgilenmiştir.

Ernail HAYIRLI 1995 yılından 2002 Yılına kadar ki süre zarfında UND ‘ de Bu konularda Uzman / Eğitmen görevini yerine getirmiştir.

Daha sonra 2002 yılında RODER ‘ de yine Tehlikeli Madde Taşıma Uzmanı / ADR Danışmanı olarak çalışmalarına devam etmiştir.2008 yılı Eylül ayında RODER Yönetim Kurulu’nun da onayını alarak RODER ‘ den ayrılmış ve Bu tarihte kendi Eğitim ve Danışmanlık şirketini kurarak ,çalışmalarına devam etmektedir.

Ernail HAYIRLI Almanya Münih Ticaret ve San. Odasından gerekli onayları HAYIRLI EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD olarak 04.09.2008 tarihinde alarak Türkiye ‘de Temel Eğitim , Tanker Eğitimi ve Gelişmiş Eğitim dallarında Araç sürücülerine eğitim vermektedir.

Ernail HAYIRLI 2005 Yılında Almanya Niedersachen Eyaleti Polis Eğitim Enstitüsü`n de düzenlenen Karayollarında Denetim Elemanlarının ve Polislerin Eğitimi konulu seminere katılarak belge almıştır.Bu konuda yine tek olma özelliğini korumaktadır. Konusu ile ilgili olan bir çok Seminere katılarak her zaman için güncel ve gerekli bilgileri elde etmiştir.

Ernail HAYIRLI Tehlikeli Madde Taşımacılık eğitimlerinde kullanılan Araç Sürücü Eğitim kitabını yılların vermiş olduğu bilgi birikimi sonucunda yazmış bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra Tehlikeli Madde / Tehlikeli Ürün Taşınması ve Depolanması yapan ilgili firmalara bu konularda Seminerler ve Danışmanlık vermektedir.

Hayırlı Eğitim Danışmanlık Eğitimleri
SRC 5 / ADR , SRC 1, 2 ,3 ,4, (MESLEKİ EĞİTİMLER) Mesleki Yeterlilik

Hayırlı Eğitim Danışmanlık haberleri

Hayırlı Eğitim Danışmanlık makaleleri

Share.

Leave A Reply