IAS Bilgi İşlem

0

Firma ünvanı : IAS Bilgi İşlem – IAS Bilgi İşlem Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş.
Firma Telefon No : (212) 4656560
Firma Faks No : (212) 4657997
Firma Adresi : Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok Kat:17 Yeşilköy-Bakırköy – İSTANBUL (Avrupa Yakası)

Firma Bilgileri

IAS Bilgi İşlem

 IAS (Industrial Application Software)

IAS (Industrial Application Software), firmalara iş süreçlerini optimize etmeleri ve hızlandırmalarını sağlayan kurumsal yazılım çözümleri üretip, yazılımın danışmanlığını ve eğitim hizmetlerini vermek üzere 1989 yılında Almanya`da kurulmuştur.

ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firması olan IAS, ürünü caniasERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olur. 1989 yılında Almanya’da kurulmuş olan IAS, kurumsal kaynak planlama yazılımları üretmekte ve kurulduğu günden bu yana çözümleri hakkında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Bugün itibari ile global operasyonlarını yürüttüğü Türkiye, Almanya, Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri ofislerinde ve partnerleri aracılığı ile birçok ülkede yazılım geliştirme, Ar-Ge, danışmanlık, satış ve eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de; İstanbul ve İzmir başta olmak üzere, Gaziantep, Samsun, Ankara, Kocaeli, Aydın ve Bursa’da 35`in üzerinde çözüm ortağı ile birlikte başarılı projelere imza atmaktadır.

IAS Bilgi İşlem Eğitimleri

IAS Bilgi İşlem haberleri

IAS Bilgi İşlem makaleleri

Share.

Leave A Reply