İNDİGO DANIŞMANLIK VE EĞİTİM

0

Firma ünvanı : İNDİGO DANIŞMANLIK VE EĞİTİM – EĞİTİM VE DANIŞMANLIK
Firma Telefon No : (216) 2900991
Firma Faks No : ( ) 
Firma Adresi : Teknik Yapı/Dragos Deluxia Cevizli Mah. Kurşunlu Sok No:2 Kat:16 D:335 Maltepe – İSTANBUL (Anadolu Yakası)

Firma Bilgileri

İNDİGO DANIŞMANLIK VE EĞİTİM

1997 yılından beri İşletmeler – Organizasyonlar, Eğitim Kurumları, Yöneticiler, Aileler ve Bireyler için Eğitim – Danışmanlık ve Koçluk Hizmetleri vermekteyiz. Kurumsal Eğitimlerimiz, Kurum Yöneticileri ile birlikte yürüttüğümüz Kurum-içi inceleme çalışmaları sonucunda kurumun ihtiyaçları belirlenerek kuruma özel hazırlanır. Bu programlar hem bireysel düzeyde – çalışanların ve yöneticilerin- hem de kurumsal düzeyde gelişim ve değişim sürecini ve sürekli öğrenmeyi destekleyen gelişim programlardır.
Türkiye`de ilk kez verilen “LİDERLİK ve İŞ KOÇLUĞU“ Liderlik programlarımızın hedefi Liderlere Koçluk Yapmayı Koçlara Liderlik yetenek ve becerilerini öğreterek yöneticilerin hem kendi iş-yaşam dengelerini kurmalarında hem de çalışanların iş-yaşam dengelerini kurmalarına destek olmaktır. Bireysel Yaşam Koçluğu Eğitimlerimiz ve Koçluk Hizmetlerimiz kişilerin hedeflerine ulaşmalarında, kurmak istedikleri yaşamı kurabilmelerinde, kendi kaynaklarını keşfetmelerinde bireylere yardım eder.
Koçluk ve Kişisel Gelişim hizmetlerimiz 2004 yılında “Yaşam Tasarımı Atölye Çalışmaları“ ile başlamıştır. Türkiye`de ilk ve Özgün, Türkçe Kişisel Gelişim Uzmanlık Programı olarak “YAŞAM TASARIMI UZMANLIK PROGRAMINI“ vermeye başladık. Daha sonra bu programlara bizim geliştirdiğimiz “Yaşam Koçluğu“, “NLP ve EFT ile Stres Yönetimi ve Pozitif Davranış Geliştirme“, “İş ve Özel Yaşamınızda Etkili İletişim ve İlişkiler Kurma“, “Kişisel Motivasyon Yönetimi“ gibi diğer kişisel gelişim eğitimleri eklendi. Türkiye`de ilk kez NLP (Neuro Linguistic Programmin) Pratisyen ve Master Pratisyen eğitimlerini Türkçe vermeye başladık.
Türkiye`de ilk kez Özgün ve bize ait “NLP ile Eğitim ve Öğrenci Koçluğu“ eğitimini yarattık ve vermeye başladık. Türkiye`de İlk Kez “Aile Koçluğu Sertifika Programını“ yarattık ve vermeye başladık. Türkiye`nin ilk AİLE KOÇLUĞU MERKEZİ`ni kurduk Türkiye`de ilk kez Evlilik ve Boşanma Koçluğu Hizmetini vermeye başladık Ve bugün gururla görüyoruz ki ne şekilde olursa olsun takip ediliyoruz, modelleniyoruz. Bu da bize gurur veriyor. 2014 itibariyle büyüttüğümüz kadrumuz ile ISO9001:2008 ve TS/ISO 16949:2002 Kalite Güvence Sistemlerinin Danışmanlığı ve buna bağlı tüm eğitimlerin verilmesine de başlanmıştır. Yaratanız, üreteniz, takip edileniz. Kalitemizden asla taviz vermedik. Yepyeni modelleri yaratmaya, hizmet etmeye, örnek olmaya, insanların hayatında kendi istedikleri yönde değişim yaratmaya devam ediyoruz.

İNDİGO DANIŞMANLIK VE EĞİTİM Eğitimleri
APQP ve PPAP EĞİTİMİ (KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ) APQP/PPAP
ÇEVRE YÖNETİMİ (ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ) ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ
DOSYALAMA VE ARŞİVLEME PROSESİ EĞİTİMİ (KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ) DOSYALAMA VE ARŞİVLEME
FMEA / HATA TÜRÜ VE ETKİLERİ ANALİZİ VE KONTROL PL (KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ) FMEA
ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ (KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ) ISO9001:2008
ISO/TS 16949 OTOMOTİV KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİ (KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ) ISO/TS16949
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TEMEL EĞİTİMİ (İş sağlığı ve güvenliği) İSG
KALİTE MALİYETLERİ EĞİTİMİ (KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ) KALİTE MALİYETLERİ
KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ DOKÜMANTASYON EĞİTİMİ (KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ) ISO 9001-2008 Dokümantasyon
KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ İÇ TETKİK EĞİTİMİ (KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ) ISO 9001:2008 İç Tetkik
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE ŞİKAYETLERİ PROSESİ (Müşteri İlişkileri Yönetimi) MÜŞT. MEMNUNİYETİ VE ŞİKAYETİ
PROBLEM ÇÖZME TEKNİKLERİ VE 8D EĞİTİMİ (KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ) 8D
SÜREÇ YÖNETİMİ EĞİTİMİ (KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ) SÜREÇ YÖNETİMİ
YALIN ÜRETİM TEKNİKLERİ EĞİTİMİ (KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ) YALIN ÜRETİM TEKNİKLERİ

İNDİGO DANIŞMANLIK VE EĞİTİM haberleri

İNDİGO DANIŞMANLIK VE EĞİTİM makaleleri

Share.

Leave A Reply