UDA Danışmanlık, Araştırma ve Eğitim

0

Firma ünvanı : UDA Danışmanlık, Araştırma ve Eğitim – LTD.Şti
Firma Telefon No : (312) 2878217
Firma Faks No : ( ) 
Firma Adresi : Çukurambar mah. 41.cadde Lale apt. 14/4 Çankaya – ANKARA

Firma Bilgileri

UDA Danışmanlık, Araştırma ve Eğitim

Uluslar arası DanışmanlıkAraştırma’nın baş harflerinden oluşan UDA, araştırma, eğitimve danışmanlık alanında kamu, özel sektör ve uluslararası kurumlarda yıllarca çalışmış uzmanlar tarafından kurulmuştur. Şirketin bir çok ülkede lokal uzman kontakları olup, amacı lokal ve uluslararası deneyimleri birleştirerek, güvenilir ve doğru bilgiye erişimi ve analizleri sağlamaktır.
Firmamız,anket tasarımı, anket saha uygulamaları, veri analizi ve raporlanması, istatistik eğitimi alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kurumumuz araştırmaların her aşamasında istatistik bilimine olan bağlılığından taviz vermeden doğru ve güvenilir istatistiksel teknikleriyerinde uygulayan uzman kadrosuyla, gizlilik ilkelerine ve etik kurallara her zaman bağlı kalmayı kendine misyon edinmiştir.
UDA danışmanlık ayrıca, uluslararası alanda çok nadir olan tarımsal üretim ve verim modellemeleri çalışmalarında, istatistik, uydu görüntüsü ve harita bilimlerini bir arada kullanarak çözümler sunmaktadır. UDA şirketi kurucuları, uzun yıllar hem tarım hem de uyuşturucu ekili alanlarını bu teknikleri kullanarak tespit edilmesi konusunda, dünyada bir çok ülkede çalışmış ve modeller geliştirmişlerdir.

UDA Danışmanlık, Araştırma ve Eğitim Eğitimleri
İstatistik Eğitimi (DİĞER EĞİTİMLER) Denetim Etkinliği

UDA Danışmanlık, Araştırma ve Eğitim haberleri

UDA Danışmanlık, Araştırma ve Eğitim makaleleri

Share.

Leave A Reply