Klima Servis – Önemli Bilgiler

0

Klima Servis – Önemli Bilgiler

Klima Servis – Önemli Bilgiler adlı yazımızı aşağıda okuyabilirsiniz.
Klima ve Servisler Hakkında Bilinmesi Gereken Önemli Bilgiler !

[b]Klima Servisi Çağırmadan Önce Çok Önemli Yapmanız Gerekenler ![/b]

Klima servisi çağırmadan önce klimanızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.Kendi [url=http://www.klimaservis.com/]Klima servis[/url] ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.
Basit kontroller yaparak ve önlemler alarak klimalarınızın sorunlarını teknik desteğine gereksinim duymadan çözebilirsiniz.
[b]Klima Garanti Uygulamaları İle İlgili Müşterinin Dikkat Etmesi Gerekenler[/b]Klima Servisi olarak cihazlarınız için sunduğumuz garanti hizmetimiz aşağıdaki durumlarda geçersizdir.Müşteriye tesliminden sonra yükleme, boşaltma ve taşıma sırasında oluşan hasar ve arızlar.
Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar.
Yangın ve yıldırım düşmesi ile meydana gelecek hasar ve arızalar.Klima kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan hasar ve arızalar.

[img]http://i.hizliresim.com/o003Rk.png [/img] [b]Klima Tamiri Yapabileceğiniz Basit Durumlar ve Önemli 6 Öneri![/b] [b]Klimanız hiç çalışmıyorsa ne yapılmalı?[/b]Klimanıza bağlı sigortayı kontrol edin.
İç ünitenin OPERATION (Çalışma) göstergesinin [url=http://bakirkoy.klimaservis.com/]Bakırköy Klima servis[/url] uzmanları tarafından yanıp yanmadığını kontrol edilmesi ve gerekiyorsa kumandadan (On/Off) düğmeşine basılması tavsiye ediliyor.
İç ünite üzerindeki TIMER göstergesinin yanıp yanmadığını kontrol edin.
Eğer yanıyorsa:
– Çalışmaya başlama süresinin dolmasını bekleyin, klimanız otomatik olarak çalışacaktır.
– TIMERı iptal edin.
Yukarıdaki çözümler sorunlarınızı gidermediyse klimanızı elektrik gücünden keserek ve kapatarak 444 1 156 numaralı Samsung Klima Servisi çağrı merkezini arayın.
[b]Klimanız uzaktan kumanda ile çalışmıyorsa ne yapılmalı?[/b]İç ünite ile aranızda sinyal almasını önleyen bir engelin olup olmadığını kontrol edin.
Uzaktan kumandanın pillerini kontrol edin.
Klimaya yeterince yakın olduğunuzdan emin olun. (7 metre veya daha yakın)

[b]Uzaktan kumandada On/Off düğmesine basınca hiç bir sinyal sesi duyulmuyorsa ne yapılmalı?.[/b]Uzaktan kumandayı iç ünitenin ortasında yer alan sinyal alıcıya doğru tuttuğunuzdan emin olun.Gerekiyorsa kumandanın pillerini değiştirin.
[b]Isıtmadayken oda sıcaklığı gerekli seviyeye hiç ulaşmıyor ve klima sık sık duruyorsa ne yapılmalı?[/b]Sıcaklığı doğru ayarlandığınızdan emin olun.
Fan hızını arttırın.
Eğer hava akış yönü aşağıya doğru ise [url=http://mitsubishi.klimaservis.com/]Mitsubishi klima servis[/url] uzmanları bu konuda kumandayı kullanarak yukarıya doğru yönelmesinin gerektiğini söylüyor.
[b]Hava akış yönü kumandadan SWING düğmesine basmama rağmen değişmiyorsa ne yapılmalı?[/b]Klimanızın çalışmaya başladığını kontrol edin. Gerekirse uzaktan kumandadan düğmesine basın.
[b]TIMER zamanında işlev görmüyor ve Klima çalışırken odada koku oluyorsa ne yapılmalı?[/b]TIMERi doğru programladığınızdan emin olun. Odayı havalandırın.

[img]http://i.hizliresim.com/r66MbN.png[/img] [b]20 Yıllık Sektör Deneyimi ve Uzman Ekibinden Ücretsiz Klima Danışmanlığı Alabilirsiniz![/b]Kaynak:[url=http://www.klimaservis.com/]www.klimaservis.com[/url]

Share.

Leave A Reply