Yeni dönem kayıtlarımız başladı!

0

Yeni dönem kayıtlarımız başladı!

Yeni dönem kayıtlarımız başladı! adlı yazımızı aşağıda okuyabilirsiniz.
Ekol drama sanat evi olarak, sizlerle 16. yılımıza başlamanın haklı gururu içindeyiz. Birlikte güçlenmeye ve ilerlemeye devam edeceğiz.
 Ekoldrama Sanat Evi, 1999 yılında kurulmuş olup, Genel Sanat Yönetmeni Haldun Dormen ve Türkiyede alanında otorite olan ve ortak ideallerine kendilerini adamış uzman eğitmenleri, öğrencileri ve çağdaş eğitim sistemiyle bir “Ekol” olmak yolunda ödün vermeden çalışan bir eğitim kurumudur.
Bünyemizdeki Ekoldrama Araştırma ve Geliştirme Merkezinde araştırmalar yapıyor, drama eğitim ve sanat alanındaki kuram ve uygulamaları atölye çalışmalarıyla bütünleştiriyor, bilgi ve yorumlarımızı öğrencilerimizle paylaşıyoruz.
Günümüzde uygulanan ve öğrenci merkezli en etkili eğitim disiplinlerinin başında gelen “Yaratıcı Drama Tekniği”ni kullanarak, 7den 70e birçok insana “Özgür bir ortamda bireysel gelişimlerini serbestçe gerçekleştirebilme” olanağı tanıyor, tüm öğrencilerimize bu donanımı kazandırmak adına, onları içlerinde var olan cevherin farkına varmaları için yönlendiriyor ve destekliyoruz.
Kurum ve bireylere, Kurumsal Eğitim ve Kurumsal Proje çalışmalarında standart programlar yerine, ihtiyaçları doğrultusunda “Özel projeler” geliştiriyoruz.
Kurulduğumuz yıldan bu yana yetiştirdiğimiz öğrenciler, geliştirdiğimiz müfredat, metot ve projeler ile bir “Ekol” olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Söyleyecek ve yapacak çok şeyimiz var;Dünyadaki bütün gelişmeleri yakından takip edip, eğitim sistemimize ve projelerimize aktararak, sürekli geliştiriyor, yenileniyor ve ilerliyoruz.

Share.

Leave A Reply